• 23 Nisan Mah. Ata Bulvarı, Nilüfer/BURSA
  • Çalışma Saatleri : Hafta İçi: 9.00 - 18.00
  • Telefon : +90 224 999 21 25
  • E-Posta : info@akenaritma.com

HAKKIMIZDA

Aken Arıtma Şirket Profili

» Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Aken Mühendislik, yola çıktığı ilk günden bu yana uyguladığı çevre teknolojileri ile çevre sorunlarına ışık tutmaktadır. Çevre dostu olan şirketimiz her projesinde doğal kaynakları koruyarak, sürdürülebilir çevre anlayışını benimseyerek ve müşteri memnuniyetini sağlayarak ekonomik ve kaliteden ödün vermeyen projeler için yoğun mühendislik çalışmaları içerisine girmektedir.

Anahtar teslim projeler içerisinde Atıksu Arıtma Tesisi, Proses Suyu Hazırlama, VOC Giderim Sistemi, Koku Arıtma Sistemleri, Proje Tasarım İşleri, Online Ölçüm Sisitemleri ve PP/HDPE Tank İmalatları gibi bir çok konuda faaliyet göstermekte olup her geçen gün güvenilirliğini imzaladığı projelerle arttırmaktadır.

Image

ÇEVRE DOSTU

Aken Mühendislik; Projelendirme aşamasında doğru stratejilerle doğal kaynakları koruyarak çevreye verilebilecek zararı ortadan kaldırma veya minimuma indirme hedefi içerisindedir.

SIFIR ATIK

Atık oluşumunun engellenmesi veya minimize edilmesi, oluşması durumunda ise geri dönüşüme kazandırılması gibi uygulamalarla sıfır atık anlayışını benimsediğini göstermektedir.

YENİLENEBİLİR ENERJİ

Projelerimiz için doğadaki kaynaklardan elde edilebilen ve doğa tarafından daimi olarak takviye edilen yenilenebilir enerjiyi tasarlamak ve kullanmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Image
AKEN

MİSYONU

Çevre bilinci ile hareket edip, müşterilerine güvenilir, kalıcı, doğru ve pratik çözümler sunarak firmaların devamlılığına katkı sağlamak ve anahtar teslim projelerini eksiksiz bir şekilde tamamlamaktır.

Image
AKEN

VİZYONU

Türkiye de ve Dünya da çevre sektöründe sürekli büyüyen, ürün ve hizmet seçenekleriyle müşteri memnuniyeti sağlayan, çevre sorunlara farklı tasarımlar sunarak çözüm teknikleri getiren sayılı firmalar arasında yer almaktır.