• 23 Nisan Mah. Ata Bulvarı, Nilüfer/BURSA
  • Çalışma Saatleri : Hafta İçi: 9.00 - 18.00
  • Telefon : +90 224 999 21 25
  • E-Posta : info@akenaritma.com

HİZMETLERİMİZ

Aken Mühendislik olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz.

» » Proje Tasarım İşleri
Proje Tasarım İşleri

Proje Tasarım İşleri

Aken Mühendislik; Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çeşitli teknolojileri uygulayarak Mühendislik Dizayn, İnşaat, Mekanik, Elektrik,Otomasyon,Devreye Alma ve İşletme Hizmetleri sağlayarak projelerini eksiksiz bir biçimde tamamlamaktadır. 

Proje Tasarımı İçerisinde; 
Proje Onay Dosyasının Hazırlanması, Projenin Teknik Olarak Özetlenmesi, Nüfus ve Proje Debi Hesapları, Proses Hesaplamalarının Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Ait Resmi Genelgesi Doğrultusunda Hesaplanması, İlgili Tesise Ait Akım Şeması, Hidrolik Profil, Genel Yerleşim Planı, P&I Diyagramı, Borulama Planı gibi Teknik Çizimlerin Yapılması, Tesise Ait Mekanik Keşif, Arıtma Tesisine Ait Mekanik Kısmın İhale Şartnamelerinin Hazırlanması,  Proje Onay Dosyasının Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Onaylatılması gibi yoğun mühendislik çalışmaları yürütülmektedir.

Firmamız; Proje Koordinatörlük belgesine sahip olup , çalıştığımız projelerin koordinasyon, iletişim, bilgi ve belge yönetimi, planlama, raporlama gibi faaliyetleri proje yöneticisi ile beraber yürütülmektedir. Bu sayede ilgili kurumlardan ( Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ,İl Çevre Müdürlükleri vb. ) gerekli izin ve onaylar alınmaktadır.